Web Analytics

Roberti harron Norën dhe Lauretën, tregon bukuroshen që ia ka marrë zemrën

Botuar nga: InfoKosova

Roberti tregon bukuroshen që ia ka marrë zemrën.

Kohët e fundit, Roberti kohën më të madhe po ia kushton bukuroshes së tij.

Renne, duket me fat, për përkushtimin e madh që po merr nga i ati.

Roberti edhe këtë vikend po e ndan me vajzën e tij, ku shihen deri sa po i shijojnë rrezet e diellit.

Të dy duken të buzëqeshur me prezencën e njëri-tjetrit.

Shiko foto-videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT