Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Roberti publikon pamje nga shtrati me këtë bukuroshe që e njihni të gjithë

Këngëtari i njohur publikon pamje nga shtrati me këtë bukuroshe që e njihni të gjithë.

Këngëtari njihet si baba i përkushtuar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh.

Përmes postimeve në rrjete sociale, Roberti kalon shumicën e kohës me vajzën e tij, Renen.

Edhe sot ka postuar një imazh bashkë me të, ku shihen se janë duke kaluar një kohë cilësore.

Mendoni edhe ju?

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu