Web Analytics

Rrëfimi prekës i ish banorit të BBVA3: Kam qëndruar 1 vit e gjysmë në koma!

Botuar nga: InfoKosova

Në një intervistë ekskluzive për emisionin ‘Cherry on Top’, ish-banori i famshëm i reality show “BBVA3”, Liami, ka rrëfyer një ngjarje të ndodhur disa vite më parë që ndryshoi plotësisht jetën e tij.

Sipas Liamit, pas një aksidenti në Gjermani në vitin 2014, ai u vu në një gjendje kome për një periudhë prej 1 viti e gjysmë.

Kjo histori e kaluar në heshtje për shumë kohë është tani e hapur për publikun, duke sjellë një ngjarje të pashembullt dhe emocionuese nga jeta e ish-banorit të BBVA3.

“Në vitin 2014-2016, kam patur një aksident në Gjermani. Duke shkuar për punë futem në autostradë, me një shoqe të punës dhe na mer kamioni përpara dhe unë kam ndejtur një vit e gjysmë në koma.”

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)

Të FUNDIT