Web Analytics

Santiana i’a ‘rrëmben’ mikrofonin Robert Berishes në skenë dhe fillon e këndon vetë

Botuar nga: InfoKosova

Santiana Maloku është ish banorja më e përfolur e Big Brother Vip Kosova.

Ajo mbrëmë ka dal me disa nga ish banorët e këtij formati.

Ndërsa vëmendje mori kur doli në skenë dhe këndoi me Rober Berishen.

Ajo këndoi refrenin: ‘Po ç’tu desht gruja mor qyqar’ me të cilen u bë virale në TikTok./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT