Web Analytics

Tag: Santiana Maloku

Santiana bën zoom gjoksin e formësuar, ‘tranon’ ndjekësit

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku, ka publikuar një fotografi të veçantë në InstaStory. Ajo ka treguar...

Santiana provokon me foto të nxehtë nga pushimet

Santiana Maloku po shijon pushimet ne bregdet. Ajo po sjell foto mjaft provokuese ne rrjete sociale qe po pelqehen nga...

Santi e ka vendosur ti mahnit meshkujt publikon foto të nxehta nga pushimet

Santiana Maloku, ish-konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, po e shijon verën në mënyrën e...

Santiana ‘çmend’ pushuesit veshur me bikinet vezulluese

Santiana Maloku ka qenë shumë aktive në rrjetet e saj sociale në kohët e fundit, duke mahnitur ndjekësit e...

Santiana publikon imazhe të zjarta në bikine, ja me çka po e krahason veten

Santiana Maloku ka disa ditë që ka filluar pushimet për këtë verë në bregdet. Postime me bikini po ia shfaqin...

Nuk përmbahet Santi, ekspozon trupin ‘çokollatë’ në bikinet e vogla

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Santiana Maloku, po shijon disa ditë të mira pushimi. Si destinacion ka zgjedhur...

Santiana publikon pamje duke vozitur veturën super luksoze

Santiana Maloku po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Modelja e njohur dhe ish banorja e BBVA sot publikoi...

Santiana shfaqet si ‘sirenë’ merrë vëmendjen e të gjithëve

Santiana Maloku është një nga modelet më të komentuara. Ajo mori vëmendje edhe me pjesëmarrjen në BBVK duke u komentuar...

‘Dridhet’ vendi, Santiana provokon me videon duke ekspozuar trupin ‘çokollatë’

Santiana Maloku nuk po i kursen fotot e videot provokuese. Së fundmi ajo ka mahnitur rrjetin me një video ku...

Befason Santiana, publikon foto nga shtrati

Pas largimit nga "Big Brother VIP Kosova", Santiana ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak...

Santiana ‘tranon’ ndjekësit, zbërthen pantollonat dhe tregon të brendshmet e trupin mahnitës

Santiana është një nga ish banoret e BBVK që është më e komntuar në rrjet. Përpos deklaratave të saj të...

‘Çmendet’ rrjeti, Santiana i kthen të pasmet kameres e veshur super shkurt

Në botën e mediave sociale, një postim i fundit i Santiana Malokut, një nga personazhet e njohura të "Big...