Web Analytics

Santiana publikon pamje duke vozitur veturën super luksoze

Santiana Maloku po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur dhe ish banorja e BBVA sot publikoi pamje më ndryshe.

Ajo shihet duke vozutr një veturë super luksoze.

Derisa shihet mjaft e koncentruar në vozitje./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika