Web Analytics

Santiana ‘tranon’ ndjekësit, zbërthen pantollonat dhe tregon të brendshmet e trupin mahnitës

Santiana është një nga ish banoret e BBVK që është më e komntuar në rrjet.

Përpos deklaratave të saj të drejtpërdrejta, ajo shpesh komentohet edhe për fotoe e nxehta e format trupore.

Një të tillë e ka publikuar së fundmi në InstaStory.

Ajo shihet me pantollona të zbërthyer ndërsa zbulon format trupore në të brendshme./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika