Web Analytics

Sara bën postimin e papritur: “Meritoni tradhton Ilnisën me Vesën”

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni edhe pse nuk është më pjese e “Big Brother VIP”, pasi u përjashtua pas përplasjes me Françeskën, vazhdon ta komentojë lojën nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Pak më parë, ajo ka bërë një postim në Instagram ironizon publikun për komentet negative që i kanë drejtuar në raport me Meritonin.

“Meritoni tradheton Ilnisen me Vesen prej 20 minutash ne oborr Puthen shtrihen dhe perqafohen paturpesisht MADJE VESA GUXOI I FERKOI KEMBEN Shpejt memet dhe temat e emisioneve Apo prit… seshte Sara…”.

Shiko foton:

Të FUNDIT