Web Analytics

Sara e Ledrit aktore në filmin e Luizit me Oltën?

Botuar nga: InfoKosova

Fituesja e “Dancing With The Stars”, Sara Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Sara vazhdon të komentohet më tepër sa i përket jetës së saj private dhe marrëdhënies që ka me reperin e njohur kosovar, Ledri Vula.

Mirëpo, kohët e fundit po përflitet se Sara do luajë një rol në filmin më të ri që po xhirohet, ku protagonistët kryesorë janë dy ish-banorët e BBVA-së, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli.

Sipas “Kryefjala” fituesja e Sara është një ndër aktoret e filmit që së shpejti do të publikohet në kinematë shqiptare.

Kujtojmë se prej disa vitesh Sara dhe reperi i njohur Ledri Vula janë në një romancë dashurie prej disa koësh, ndërsa nga kjo lidhje ata kanë edhe një vajzë, Poem Blu.

Të FUNDIT