Web Analytics

Selvija i lë nën hije të gjitha nuset e estrades, kështu duket ajo në dallam

Botuar nga: InfoKosova

Selvija Jao ka publikuar një video të re në Instagram.

Nusja e këngëtarit Shpat Kasapi shihet me frizure dhe e veshur në rroba tradicionale.

Po i kanë shumë hijë këto veshje pasi duket nuse shumë e bukur.

Edhe nga ndjekësit e saj mori pëlqime të shumta./InfoKosova/

Shiko foton dhe videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT