Web Analytics

Shikoni çfarë i bën Kaderi të dashurit Lumbardhit derisa ndodhen në publik

Botuar nga: InfoKosova

Janë padyshim një nga ciftet më të ëmbla që janë krijuar në Big Brother.

Bëhet fjalë për Lumbardhin fituesin e BBVK 2 dhe Kaderin ish banore.

Së fundmi Kaderi ka publikuar dy foto të Lumbardhit në InstaStory ku tregon se e bën për të qeshur në publik.

‘Vec une e boj kta me kesh që s’mundet me u nal’ ka shkruar ajo krahas fotove ku shihet Lumi duke qeshur./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT