Web Analytics

“Shikonte gjithmonë…”- Ish-banori i BBV zbulon sekretin se si Luizi arrinte të kuptonte ai nominimet

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli është nga ata banorë që gjithmonë ka folur për nominimet brenda shtëpisë së BBV, në shumicën e rasteve ai ka zbuluar emrat e saktë se kë ka nominuar çdo banor.

Kjo gjë ka tërhequr vëmendjen e publikut, të cilët kanë shfaqur kuriozitet se si Luizi arrinte të gjente emrat.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, ish-banori i shtëpisë së “Big Brother Vip”, Meridian Ramçaj ka treguar një sekret të Luizit dhe gjithçka kishte lidhje me nominimet në fakt ishte një skem e thjesht por e pakuptueshme .

“Dëgjo, t’ju them një sekret. Të gjithë diskutonin kur mbaronte ‘Prime’ për nominimet dhe Luizi thoshte që Ronaldo ka nominuar këtë apo atë.

E ka kuptuar njeri se si arrinte ta gjente Luizi këtë pa e disktuar me asnjë?

Luizi ishte i frikshëm sepse në momentin që vinte banori pra që ishte bërë nominimi kur hynte tek dhoma e rrëfimit ai shikonte fokusin e kamerës ku rrotullonte kamera dhe tek kush banor u fokusonte ‘zoom’-“ tha Meridiani.

Të FUNDIT