Web Analytics

Shkurta poston foton më të ëmbël të djalit të saj nga pushimet

Botuar nga: InfoKosova

Shkurte Gashi, është njëra nga artistet më të dashura të publikut, ani pse ka kohë të gjatë në skenë, ajo vazhdon të sjellë hite dhe këngë të paharrueshme.

Por, së fundmi jeta e saj ka ndryshuar, pasi në jetë muaj më parë solli djalin e vetëm, Malin.

Natyrisht se ai është gjeja më e rëndësishme e saj dhe kujdeset maksimalisht për të.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të ëmbël të tij nga pushimet, sa shumë është rritur ai.

Shiko Foton:

Të FUNDIT