Web Analytics

Shokohet rrjeti, Beatrix Ramosaj shihet e veshur me rroba të Donaldit

Botuar nga: InfoKosova

Një fotografi e cila po qarkullon kohëve të fundit në media sociale, dyshohet se Beatrix Ramosaj ka veshur rrobat e Donaldit.

Ajo shihet me një xhaket ngjyrë hiri e cila duket pothuajse identike si e Donaldit, shkruan InfoKosova.

Shumë fansa u bënë kurioz të dinë pasi që po aludohet për një ribashkim të mundur.

Kujtojmë, se në emisionin e dytë të “Më lërë të flas”, Donaldi i doli në mbrojtje indirekte Beatrix, duke folur për komentet dhe bulëzimin që po behet kohëve të fundit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT