Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Shpërthen’ debat i ashpër mes opinionistes dhe Kiarës: Ti qenke ndikuar vetëm nga… (Video)

Kiara dhe opinionistja Zhaklin Lekatari kanë pasur një përplasje në Post Big Brother, në lidhje me qëndrimet dhe opinionet që banorja ka pasur gjatë lojës së saj.

Kiara: Çdo gjë në shpi rrotullohej rreth Luizit por në këto lloj përmasash jo.

Edhe kur e kritikonin opinioistët, unë mendoja se mos po gabonte, kisha dhe frikën e zarfit të zi.

Edhe i thoja pusho mos fol, duke e kritikuar gjatë gjithë kohës dhe unë po nuk e kisha menduar se do ishte kjo lloj fame jashtë.

Zhaklin Lekatari: E ke kritikuar jo se besoje tek ato kritikat e tua, apo tek vlerat apo mesazhet që doje të jepje.

Kiara: Varet nga situata.

Zhaklin Lekatari: Pra ti je ndikuar gjatë gjithë kohës nga ne? Pra ti nuk ke asnjë opinion tëndin dhe origjinal?

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
997NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu