Web Analytics

Shyhrete Behluli bën veprimin e rrezikshëm gjatë kësaj vozitje

Botuar nga: InfoKosova

E keni parë sa shofere e mirë është Shyhrete Behluli?

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli është shumë e dashur nga publiku i të gjitha moshave.

Jemi mësuar ta shohim në skenë duke kënduar, por si shofere asnjëherë.

Shyhretja së fundmi shfaqët duke vozitur veturën, duket se këtë punë e bën me kënaqësi por ajo gjatë kësaj vozitje ka bërë një veprim të rrezikshëm duke u përqendruar në foto, përderisa ka vozitur.

Ajo përveç muzikës është edhe një grua nënë, gjyshe e përkushtuar, ku kohën e lirë ia kushton familjes, ku shpesh edhe per fansat e saj sjell foto me familjen e ngushte dhe te gjere.

Ndryshe, edhe pse eshte ne skene tash e shume vite ajo mbetet nje nga kengetaret me te dashura e te preferuara per te kenduar ne dasma e ahengje nga publiku ku se fundmi e shohim te kendojne bashke me vajzen e saj Engjellushen./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT