Web Analytics

“Si m*t ke mbetë”, agravon debati mes Bucit dhe Gani Gërmisë

Një debat i ashpër ka ndodhur në mes të Gani Gërmisë dhe Yll Dervishit.

Ka qenë Buci ai që ka filluar t’i drejtohet gazetarit e humoristit, duke i thënë se më nuk do ta mbrojë dhe se ka folur keq për të.

“Si m*t ke mbetë.

Nuk ta jap dorën ty”, është shprehur Ylli.

Gërmia në anën tjetër ia ktheu: “A je duke e kuptuar që po bie keq.

A je duke e kuptuar që para shoqërisë time po del keq”.

Buci më pas i thotë se nuk do t’ia japë dorën pasi po flet keq për të, e se nuk do të kenë më komunikim.

“Nuk ta jap dorën ty.

Ke folur keq për mua”, tha ai.

Gania nga ana tjetër u shpreh se është ndjerë i tradhtuar nga ai meqë jashtë kanë qenë miq të mirë.

Shiko videon:

Nga rubrika