Web Analytics

“Isha me perioda….”, balerini ia mbyll gojën Fifit nga sikleti pas deklaratës së në DWS

Botuar nga: InfoKosova

Fifi ka shkëlqyer mbrëmë në Dancing With The Stars, kështu të paktën u vlerësua nga juria.

Por, nuk i shpëtoi një “thumbi” nga ta pasi ia kujtuan deklaratën e javës së kaluar ku fifi kishte thënë se ka “77” kile dhe nuk mund të kërcej lirshëm në skenë.

Në një moment, këngëtarja nga Kosova bëri një deklaratë duke thënë “Javën e kaluar isha me perioda goce”.

Pasi tha këtë, balerini Graciani ia mbylli gojën në shenj turpi gjersa prezantuesja Bora Zemani tha se momente të tilla femërore mund të ndodhin në skenë.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT