Web Analytics

Si qëndron raporti mes Luizit e Kristit? Fotoja që zbulon gjithçka

Botuar nga: InfoKosova

Pas përfundimit të “BBVA”, Luizi dhe Kristi nuk janë parë bashkë.

Madje ka pasur dyshime se mes tyre është krisur raporti për shkak se Kristi mendonte të fitonte çmimin e madh.

E gjithë këtë kureshtje të madhe, Luizi e qartësoi duke hyrë live në ‘Instagram’.

Ai tregoi që gjendet nën shoqërinë e Kristit dhe se kanë raporte të shkëlqyeshme edhe pas daljes nga reality-show./Indeksonline/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT