Web Analytics

Si rrallëherë, Çiljeta ndan fotografi krah partnerit të saj Albanit

Çiljeta Xhilaga është një figurë e njohur e showbiz-it shqiptar dhe një këngëtare tepër e dashur.

Mirëpo u bë kohë që ajo i mungon tregut të muzikës.

Kohëve të fundit u përfol shumë për pjesmarrjen e saj në “Ferma VIP”, në të cilin arriti deri në finale por nuk mundi të fitonte çmimin e madh.

Siç e dimë ajo është në një lidhje me futbollistin Alban Hoxha dhe gjatë qëndrimit të Çiljetës në fermë, shpeshherë është dëgjuar të flasë për partnerin e saj.

Sakaq, pasditen e sotme Çiljeta ka zbukuruar rrjetet sociale me fotografinë e rrallë që ka shpërndarë, ku gjendet me Albanin.

Shiko foton:

Nga rubrika