Web Analytics

“S’ia jepi gjithkujt”, befason Edona derisa flet për dashurinë pas BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ishte kryefjala e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ishte personazhi më i kërkuar dhe më i klikuar në rrjete sociale, madje në TikTok pati arritur shifra marramendëse.

Në një intervistë për Prive, Edona foli për dashurinë, duke thënë se nuk është më si para 10 vjetësh. Ajo tha se tash dëshiron të gjejë një partner ideal.

“S’ia jepi gjithkujt”, tha Edona mes tjerash.

Shiko videon:

Të FUNDIT