Web Analytics

Sinan Vllasaliu dhe Teuta festojnë 38 vjetorin e martesës, kaq bukur i uron vajza e tyre

Botuar nga: InfoKosova

Sinan Vllasaliu me Teutën, sot festojnë një ditë mjaftë të veçanet në jetën e tyre.

Sot 38-vite ata u martuan, ku për këto vite sollën në jetë vajzën e tyre Edonën.

Këto ditë Sinani pret të merr epitetin gjysh për të tretën herë.

Kujtojmë që Sinani dhe Teuta janë një nga çiftet më të komentuara në estradën tonë për shumë vite./kosovarja/

Shiko foton:

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,164FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT