Web Analytics

S’ka qetësi mes çiftit, pas ‘godites me shuplakë’…

Fero dhe Arbenita, janë njëri nga çiftet e preferuara të estradës.

Përtej kësaj ata së fundi ishin komentuar në media lidhur me disa “live” që bënin së bashku në “TikTok”.

Madje ata u bënë viralë pas një zënke para ndjekësve e që shihej reperi duke e gjuajtur modelen.

Fero dhe Arbenita jane prinder te nje vajze 3 vjecare.

Shiko fotot:

Nga rubrika