Web Analytics

Sonte finalja e madhe e BBVK, dalin pamjet nga skena madhështore

Botuar nga: InfoKosova

Sonte do të mbahet finalja e madhe e ‘BBVK’ me katër finalistë.

Edona James, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja garojnë për çmimin e madh.

Ekipi i Indeksonline ka shkuar për ta parë nga afër ambientin ku do të ketë shumë surpriza dhe do të përjetoni emocione të forta.

Për më shumë ndiqeni materialin në vazhdim./Indeksonline/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT