Web Analytics

Sonte kemi dasëm, ja si duket Heidi si nuse

Botuar nga: InfoKosova

Heidi sonte do të martohet me Romeon.

Ajo ka veshur fustanin e bardhë dhe duket për mrekulli.

Në anën tjetër, Romeo ka shpërndarë ftesat e dasmës për banorët tjerë.

Shiko videon:

Të FUNDIT