Web Analytics

Sara sulmoi rëndë Kiaren, Luiz Ejlli “hakmerret” ndaj Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën, pasi një ndjekës i shkruajti: “Pse mundohesh të bëheni si çifti Luiz-Kiara, s’ju shkon fare”.

“Hundën dhe buzët.

Unë 3 exa, Kiara 13.

Ec qarkullo”, ia ktheu Sara.

Ajo qe mori vemendje ishte, se Luizi i kishte hejk followin Bardhit, pavarsisht qe mendohej se do te vinin me nje bashkpunim.

Shiko foton:

Të FUNDIT