Web Analytics

Sara sapo i shpalli “luftë” Kiarës: Ajo ka 13 ish frajera…

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni reagoi ashpër për disa aludime në rrjet, duke nisur nga raportet me Meritonin e deri te ish-partnerët e saj.

Ajo kërkoi nga publiku gjithashtu që bashkë me Bardhin, të mos i krahasojnë më me çiftin Luiz-Kiara pasi nuk kanë asgjë të përbashkët.

Ndërsa sot, ajo ka bërë një deklaratë të fortë pikërisht për Kiarën.

Një ndjekës i shkruan: “Pse mundohesh të bëheni si çifti Luiz-Kiara, s’ju shkon fare”.

“Hundën dhe buzët.

Unë 3 exa, Kiara 13.

Ec qarkullo”, ia ktheu Sara.

Shiko foton:

Të FUNDIT