Web Analytics

Sugarica e Shkurtes na prezanton me të dashurin për herë të parë

Nga: InfoKosova

Vajzat e Shkurte Fejzës vazhdojnë të jenë në top formë.

Me postime të shumta në rrjete sociale, ato gjithmonë janë qendër e vëmendjes për veprimet që bëjnë.

Duke qenë tejet të fokusuara në pamjen fizike, në çdo situatë ato duken bukur dhe të veçanta.

Agnesa është vajza e vogël e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun.

Agnesa është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes postimit të fundit, ajo na ka prezantuar me të dashurin e saj.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT