Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Sunaj Saraçi sjell foto të rrallë të të birit, qenka bërë edhe më i bukur

Sunaj Saraçi është këngëtari, instrumentisti e artisti i dëshmuar i skenës sonë muzikore.

Pos muzikës së tij, gjithmonë vëmendje ka marrë edhe jeta private e Sunajit dhe bashkëshortes së tij, Veres.

Çifti, që për vite kanë jetuar në SHBA, janë tejet të lumtur edhe me të arriturat e të birit, këngëtarit Seven Saraçi.

Sunaj Saraçi sapo ka publikuar nje foto shumë te bukur e të pa parë të Sevenit./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika