Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Adelina Hasani

Publikohet fjalimi emocionues i moderatores Adelina Hasani në dasmën e saj

Dasma e Adelina Hasanit muaj më parë mori gjithë vëmendjen e rrjetit. Së fundmi u bë publik edhe fjalimi i...

Pak ditë pasi u martua, Adelina Hasani merrë një vendim të rëndësishëm

Adelina Hasani eshte nje nga moderatoret me te njohura. Adelina Hasani këto ditë ishte në qendër te mediave rozë, pasi...

Pak para dasmës u sëmur dhëndri, Adelina Hasani tregon si menduan ta anulonin dasmën

Një nga moderatoret më të dashura të publikut në Kosovë, Adelina Hasani, ka bere dasmen e saj. Ajo dhe tashmë...

Martohet moderatorja Adelina Hasani, pamje duke vallëzuar me vjehrrën e kunatën në dasëm

Adelina Hasani sot po shijon dasmën e saj me miqtë dhe familjarë. Adelina ka zgjedhur që në ditën e saj...

Adelina me burrin morën pjesë në një dasmë, kaq bukur janë kombinuar në veshje

Adelina Hasani është një nga moderatoret më të komentura. Ajo shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit. Së fundmi...

‘Si e kuptova që “motra” ishte në të vërtetë nëna ime’, historia rrëqethëse e Santianes së Big Brother

Santiana Maloku eshte modelja e njohur e cila me shume vemendje mori me pjesemarrjen ne videoklipin e kenges se...

Adelina Hasani bën ndryshimin e papritur në pamje

Adelina Hasani sot ka vendosur ta filloj ditën krejtsisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim. Moderatorja e njohur...

Nuk përmbahet Adelina, publikon momente intime me të dashurin

Adelina Hasani dhe i dashuri i saj besarti po shijojnë pushimet në ishujt e Maldives. Sigurisht nuk mungojnë pozat e...

Nuk do besoni si e thërret i dashuri i saj moderatoren Adelina Hasani

Moderatorja Adelina Hasani po shijon pushimet bashkë me të dashurin. Madje përmes një video qe që ka ripostuar në Insta...

Pamje nga pushimet luksoze të Adelines me të dashurin në Maldive

Moderatorja Adelina Hasani ka shkuar ne pushime ne Maldive bashke me te dashurin e saj. Nuk po mungojne postimet nga...

E papritur! Martohet moderatorja Adelina Hasani? (Video)

Adelina Hasani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare. Ditët e fundit ajo ka udhëtuar me të dashurin e...

I dashuri i Adelines kaq i kujdesshëm ndaj saj, kjo video i dëshmon të gjitha

Adelina Hasani është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Ajo përcjellet në masë të madhe edhe në rrjete sociale...