Web Analytics

Publikohet fjalimi emocionues i moderatores Adelina Hasani në dasmën e saj

Botuar nga: InfoKosova

Dasma e Adelina Hasanit muaj më parë mori gjithë vëmendjen e rrjetit.

Së fundmi u bë publik edhe fjalimi i saj ku falënderon prindërit e burrit, nënën por edhe babin e ndjerë.

Me zë të dridhur dhe me lot në sy Adelina arriti në mënyrë perfekte ti falënderoj personat e zemrës.

Ajo që emocionoi të gjithë ishte falënderimi për babain e saj të ndjerë dhe fjalët dedikuar atij.

Më poshtë keni videon nga dasma madhështore e Adelinës./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT