Web Analytics

Sara i shkoi në shtëpi e publikoi foto me të, por Bardhi habit të gjithë me veprimin

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë cifti i krijuar brenda Big Brother Vip Albania.

Sara u eleminua para pak dite ndërsa Bardhi Prime-n e kaluar pasi u njoftua se e ëma e tij është e sëmurë në spital.

Për këtë cështje Sara ngriti pikepyetje duke aluduar se menaxheri i Bardhit, Jetmiri e ka inskenuar sëmundjen e nënës vetëm për ta nxjërr nga shtëpia Bardhin, pasi ishte kundër lidhjes me Saren.

Pavarësisht kësaj, Sara u nis drejt Kumanovës duke shkuar në shtëpinë e Bardhit madje pak minuta më parë publikoi një foto krah Bardhit duke shkruajtur ‘Ju duam’.

Mirëpo, ndjekësit u befasuan pse Bardhi nuk e ka ripostuar këtë fotografi në Instagramin e tij apo ka qenë edhe ky veprim i menaxherit pasi i ka në menaxhim Instagramin e tij./InfoKosova/

Të FUNDIT