Web Analytics

Tag: Alban Mehmeti

Po bëhen prindër për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebit të Alban Mehmetit e Fjollës

Alban Mehmeti dhe bashkeshortja e tij Fjolla po behen prinder per here te trete. Ata jane prinder te dy djemve,...

Alban Mehmeti kritikon ‘ashpër’ kolegët që hynë në Big Brother Vip Kosova

Alban Mehmeti eshte nje nga kengetaret me te pelqyer ne skenen tone. Këngëtari i njohur Alban Mehmeti ka folur për...