Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Tag: Alisa Urim

Dalin pamjet, këta janë ish banorët e BBVK që e ‘kallën’ atmosferen në dasmën e Urimit dhe Alises

Çifti i njohur i Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa, kanë shënuar fillimin e një kapitulli të ri...

Çifti i njohur i Big Brother Vip Kosova u martuan mbrëmë, pamje nga dasma madhështore

Urimi dhe Alisa, cifti i njohur ne rrjetet sociale i kane dhene fund beqarise mbreme. Ata kane organinuzuar nje dasmete...

Alises i’a pret flokët burri, në këtë gjendje ka përfunduar

Alisa dhe Urimi janë cifti i njohuri rrjeteve sociale. Ata po ashtu ishin pjesë e Big Brother Vip Kosova vitin...

Alisa ndahet nga vjehrrinjtë, e tregon vetë arsyen

Ndonëse e re në moshë, Alisa planet e saj po i realizon një nga një. Duke qenë ndër influenceret më...