Web Analytics

Tag: Amarda Toska

Befason Ermali, i lë një letër Amit në këpucë. Ja çfarë i shkruajti!

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar familja e tyre është shumë...

Amarda Toska i bën surprizën më të bukur Ermalit

Amarda ka ndarë me ndjekësit disa momente të ëmbla nga surpriza që i bëri bashkëshortit. Ndonëse Ermali ka filluar xhirimet...