Web Analytics

Tag: Anxhela Peristeri

E mbajti të fshehur për 10 vite, Anxhela habit me detajet nga lidhja me partnerin misterioz

Një rrëfim i papritur nga Anxhela Peristeri ka hedhur dritë mbi jetën e saj private, duke nxjerrë në pah...

Publikohet video, skena të nxehta mes Azemit dhe këngëtares Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga vjen në gjuhën greke dhe është shoqëruar me një videoklip...

‘Kam një problem serioz’, habit këngëtarja Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka ndarë një shqetësim me ndjekësit. Ajo ka shkruar...