Web Analytics
Ballina Etiketimet Arbenita Ismajli

Etiketim: Arbenita Ismajli

Arbenita rikthehet edhe “më e nxehtë” pas lindjes

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë. Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj. Kështu së paku në disa...

Me këtë video, Arbenita dëshmon se Fero ia bën shtëpinë rrëmujë

Zakonisht shumica e femrave janë më të kujdesshmë sa i përket organizimit të shtëpisë. Ndërsa e kundërta ndodh me meshkujt. E kështu ndodh edhe në shtëpinë...

Ky është vëllau i Arbenita Ismajlit që po lë vajzat gojëhapur

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të kërkuara e më të komentuara nga mediet rozë. Bukuroshja është mjaftë aktivë në rrjete sociale qe ndan...

Arbenita poston foto intime me Feron

Arbenita Ismajli dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë me vajzën që e quajtën Nina. Ata gjithmonë kanë treguar se kanë raporte të...

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket...

Ajo është bërë nënë për herë të parë në fund të muajit prill. Fjala është për modelen shqiptare, Arbenita Ismajli, e cila së bashku me...

E pabesueshme, Arbenita duket kaq bukur edhe në fotografitë për dokumente

Arbenita Ismajli është padyshim njëra nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo komentohet shumë si për bukurinë ashtu edhe për format trupore. Sidomos pas lidhjes me...

Arbenita poston foton e parë pas lindjes, dhe po duket mahnitëse

Arbenita Ismajli ka disa ditë që është bërë nënë për herë të pare. Ajo dhe Fero ia lënë emrin Nina vajzës së tyre. Ndërsa Arbenita postoi...

Fero, Arbenita dhe Nina! Publikohet portreti më i bukur familjar

Reperi i njohur shqiptar, Fero, para pak dite është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij, Arbenita Ismajli, janë bërë prindër...

Fero i bën urimin e veçantë Arbenitës për ditëlindje, me foton...

Arbenita festoi ditëlindjen dje, ku mbushi 23 vite. E Fero e uroi në mënyrën më të mirë nënën e vajzës së tij Ninës. “Urime ditëlindjen babymomma”...

Ditëlindja e parë si nënë, nuk do ta besoni sa vite...

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen. Ajo mbush plot 23 vite jetë dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si nënë,...

LAJMET MË TË LEXUARA