Web Analytics

Arbenita i’a kthen të pasmet e formësuara kamerës, mahnit rrjetin

Botuar nga: InfoKosova

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është bërë objekt i vëmendjes së madhe në rrjetet sociale pasi ka postuar dy foto tërheqëse në “Instastory”.

Ajo ka ekspozuar linjat e saj trupore të përkryera duke veshur një fustan të ngushtë me mëngë dhe pozuar me elegancë pranë murit.

Edhe pse e zënë me angazhime të shumta, Arbenita vazhdon të mbajë lart standardet e paraqitjes së saj, duke u shfaqur dhe duke kujdesur për detajet në çdo moment.

Fansat e saj nuk kanë hezituar të shprehin admirimin e tyre, duke vlerësuar postimet e saj të jashtëzakonshme që i çmendin me bukurinë e tyre.

Shiko fotot:

Të FUNDIT