Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Arber Hajdari

Cilën nga opinionistet do ta zgjidhje përsëri? Arbër Hajdari habit me përgjigjen

Në një intervistë në emisionin Cherry On Top me Bora Zemanin, Arbër Hajdari, opinionist i njohur i Big Brother...

“E vogla ime sa shpejt po rritesh ”, Arbër Hajdari publikon foton e ëmbël me të bijen

Arbër Hajdari së fundmi ka marrë epitetin baba. Ai ka postuar një fotografi, duke mos ia shfaqë portretin vajzës së...

Publikohet foto e rrallë në prapaskenën e BBVA, Arbri i kapet ‘keq’ Ledionit

Big Brother Vip Albania 3 është formati më i ndjekur ku publiku tashmë janë mësuar edhe me Prime-t e...

Upss! Arbër Hajdari e bën për pesë pare banorin e ritë BBVA!

Arbër Hajdari e pret me shpat në duar banorin e ri. Ish-fituesi i këtij formati, Jetmiri u shpreh se në...

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në BBVA

Pas debatit të të martës në mbrëmje në spektaklin “Big Brother VIP Albania” midis Romeo Veshajt dhe Meritonit mbi...

Arbër Hajdari thumbon keq këngëtarin nga Kosova, Bardhin

Spektakli i së martës (23 janar) ishte me përplot ngjarje e surpriza në Big Brother VIP Albania 3. Një pjesë...

Kjo vajzë do të jetë opinioniste e Big Brother Albania bashkë me Arbër Hajdarin

…Ori Nebiajn! Po-po, prezantuesja televizive, aktualisht deputete e Parlamentit Shqiptar, do të mbajë pozicionin e opinionistes ne edicionin e...

‘Zoti mi pranoi lutjet’, Arbër Hajdari do bëhet baba! Zbulon gjininë e fëmijës!

Arbër Hajdari zbuloi se do të bëhet baba dhe se festat e këtij viti do ta gjejnë ndryshe. Ai zbuloi...

Për ditëlindjen e gruas, Arbër Hajdari sjell foton më të ëmbël krah saj

Arbër Hajdari ishte vitin e kaluar një nga emrat më të përfolur kjo pasi ishte opinionist i Big Brother...

Nuk ka komunikuar më me Zhaklinen pas përfundimit të BBV, Arbër Hajdari zbulon arsyen

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar së fundmi në një nga rubrikat e “E Diell”, ku ka treguar shumë...

‘Dua familje të madhe, kam qejf të kem vajzë’, Arbër hajdari jep lajmin e bukur

Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari i ftuar në rubrikën "N’Trip", në "E diell" ka dhënë një lajm...

E papritur, Arbër Hajdari merrë vendimin e rëndësishëm për pozicionin e tij në ‘Big Brother Vip’

Arbër Hajdari ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës të “Big Brother...