Web Analytics

Nuk ka komunikuar më me Zhaklinen pas përfundimit të BBV, Arbër Hajdari zbulon arsyen

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar së fundmi në një nga rubrikat e “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna nga “BBV2” dhe jo vetëm.

Gjatë intervistës Arbëri ka treguar raportin me Zhaklin Lekatarin pas mbarimit të “BBV2” dhe është shprehur se nuk ka komunikuar më me të.

“Pas përfundimit të Bigut nuk kam pasur mundësi se kam pasur një vizitë jashtë vendit.

Me Zhaklinën gjatë gjithë programit ia kemi kaluar mirë, kemi biseduar shumë tema, nuk kam pasur konfilikte, e kam mbështetur, por edhe kundërshtuar…”, tha Hajdari.

Nga rubrika