Web Analytics

Tag: Atifete Jahjaga

Atifete Jahjaga vishet në fustan të bardhë e të ngushtë, duket si vajzë e re

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka marrë pjesë mbrëmë në Tiranë në ngjarjen “Muza” të kreatorëve të ri. Me fustan...

Nuk do besoni kujt i dhuroi një kurorë ish presidentja Atifete Jahjaga

Ish Presidentja Atifete Jahjaga së fundmi ka treguar një raport shumë të ngushtë me moderatoren Edita Doli. Ajo i dhuroi...

Pas ndryshimeve në pamje, Atifete Jahjaga paska humbur kaq shumë peshë

Atifete Jahjaga është komentuar vazhdimisht shumë për dukjen e saj. Ish-presidentja ka ndryshuar goxha dukjen dhe për këtë ka marrë...

Nuk e ka problem, Atifete Jahjaga hyn me veturë në mes të plazhës

Ish-Presidentja e vendit, ka publikuar disa momente nga një aventurë e re në jetën e saj. Jahjaga, ndau momente nga...