Web Analytics
Ballina Etiketimet Belkiz Kera

Etiketim: Belkiz Kera

Kështu relaksohen gruaja e Milot Rashices dhe ajo e Ledri Vules

Belkiz Kera dhe Sara Hoxha, tashmë janë bërë shoqe të mira. Ato shpesh here shihen pran njëra tjetrës, shkruan infokosova. Ditën e sotme janë fotografuar në...

Belkiz Kera pozon e lumtur pranë Milot Rashicës

Belkiz Kera është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashicës, Belkize Kera është mjaft e...

Ja çka kanë të përbashkët Sara e Ledrit dhe gruja e...

Dy shokët më të mirë, janë këngëtari Ledri Vula dhe futbollisti Milot Rashica. Ledri dhe Sara, sa herë janë në Gjermani, e vizitojnë shpesh Milotin...

Vjehrra bukuroshe e Milot Rashicës sot feston ditëlindjen, duket kaq e...

Belkiz Kera është femra që arriti t’ia marrë zemrën futbollistit të njohur Milot Rashicës. Dyshja tanimë janë edhe prindër të një djali të cilin e...

Belkizi ka këtë stil në jetën e përditshme

Gruaja e futbollistit të Kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, Belkiz Kera ka qenë mjaft e pranishme në mediat rozë. Ajo kohe më parë i kishte...

Sa bukur e kanë veshur djalin Miloti dhe Belkizja

Belkizja dhe futbollisti i njohur Milot Rashica tanimë janë prindër të një djali. Tiani është djali i tyre i parë, ndaj të cilit po shprehin...

Bashkëshortja e Milot Rashicës shkëlqen pranë futbollistit dhe të birit

Milot RashicaBashkëshortja e futbollistit, Milot Rashica, Belkiz Kera shpesh herë sjell imazhe të familjes së saj dhe kohës që ata e kalojnë së bashku. Edhe...

Kështu kujdeset gruja e Milot Rashices për djalin

Belkiz është një ndër emrat më të komentuar në media rozë. Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës, Milot Rashicës, vazhdimisht merr vëmendje  në rrjete...

Nusja e Milot Rashicës befason me dukjen e thjeshtë

Belkiz Kera është bashkëshortja e sportistit Milot Rashica. Ajo njihet për bukurinë mahnitëse që ka. Shpesh poston fotografi me Milotin dhe djalin e tyre ku zakonisht...

Gruja e Milot Rashicës i tregon linjat në stadiumin me borë

Bekiz Kera ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Milot Rashica, ka pozuar nga një stadium. E veshur me...

LAJMET MË TË LEXUARA