Web Analytics

Belkiz tregon format trupore me foto para pasqyre

Belkiz Kera është mjaft e përcjellur në rrjete sociale.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur Milot Rashica, ndan momente të shumta ngapërditshmëria.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga ashënsori ku merrë vëmendje me format trupore.

Ajo është veshur me shumë stil dhe nuk dallohen aspak se ka lindur fëmijë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika