Web Analytics

Belkiz tregon format trupore me foto para pasqyre

Nga: InfoKosova

Belkiz Kera është mjaft e përcjellur në rrjete sociale.

Bashkëshortja e futbollistit të njohur Milot Rashica, ndan momente të shumta ngapërditshmëria.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto nga ashënsori ku merrë vëmendje me format trupore.

Ajo është veshur me shumë stil dhe nuk dallohen aspak se ka lindur fëmijë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT