Web Analytics
Ballina Etiketimet Blerona Zeqiri

Etiketim: Blerona Zeqiri

Blerona Zeqiri mezi po i mbanë qërpikët kaq të gjatë

Blerona Zeqiri është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizin kosovar. Ajo shumicën e kohës kalon në lajm, pasi që është tejet aktive në...

Pas humbjes së kilogramëve Bleronës s’po i rrinë rrobat në trup

Blerona Zeqiri ka ndryshuar shumë. Fillimisht humbja e kilogramëve e pastaj edhe ndryshimet në fytyrë e kanë bërë të duket krejt tjetër person. Së fundmi ka...

Buzët e Bleronës gati ti ‘shpërthejnë’ nga madhësia

Blerona Zeqiri është një ndër femrat që nuk po i ndal ndryshimet e shumta tek vetja. Në çdo situatë ajo shkëlqen me pozat që publikon,...

E dini kush është i dashuri i Blerona Zeqirit?

Jeta personale e të famshmëve zgjon gjithmonë interes të madh te publiku. Kush me kë është në lidhje e kush me kë është ndarë, janë...

Blerona Zeqiri e konfirmon se është në lidhje dashurie

Prezantuesja e njohur, Blerona Zeqiri, ishte e ftuar në emisionin e pasdites “Studio A”. Pos tjerash, ajo foli edhe për jetën personale, duke e konfirmuar...

Bleronës trupi iu ka lëshuar krejt

Blerona Zeqiri është një ndër femrat më të njohura në mediat rozë. Kohëve të fundit ajo ka qenë e komentuar shumë për paraqitjen fizike, ku...

Blerona me stil interesant kur vozitë veturë

Blerona Zeqiri është ndër emrat që merrë vëmendje shumicën e kohës. Ajo me pozat që merr gjithmonë kalon në lajm, duke eksperimentuar në forma të...

Blerona Zeqiri e ‘djeg’ rrjetin me fotografinë e fundit

Blerona Zeqiri është njëra nga moderatoret më të komentuara nga mediat rozë. E gjithë kjo erdhi falë ndërhyrjeve të shumta që ka berë në trupin...

Blerona ekspozon trupin si çokollatë

Blerona Zeqiri nuk ndalet duke postuar imazhe të bukura duke u shfaqë përherë atraktive. Bukuroshja edhe sot ka provokuar tek sa ka veshur një minifund,...

Blerona Zeqiri sqaron të vërtetën për lidhjen me Cozman

Para dy viteve, prezantuesja Blerona Zeqiri dhe reperi Cozman, janë komentuar mjaft shumë në shtypin rozë, duke aluduar në një lidhje dashurie. Dhe e gjithë...

LAJMET MË TË LEXUARA