Web Analytics

Tag: Blerona Zeqiri

Blerona bën veprimin e papranueshëm, habit edhe ndjekësit në rrjete sociale

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Ajo ka vite ne moderim duke u pelqyer nga...

Blerona vendosi të bëj një ndryshim në dukje, por i’a huq keq

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Ajo eshte gjithmone aktive me projekte te bukura per...

Blerona vesh kompletet më të veҫanta që keni parë ndonjëherë

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Ajo eshte aktive me emisionet e showbiz-it. Ajo tashmë është...

E ka tepruar me dietë, Blerona bëhet ‘asht e lëkurë’

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Ajo ka vite qe eshte pjese e televizionit duke...

Blerona Zeqiri befason me reagimin, ka dy fjalë për Bleron

Blero është ndër më të përfolurit brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme. Mikesha e tij Blerona vendosi ti thotë...

Blerona Zeqiri bën gjestin e papritur në ‘mes’ të emisionit

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri për rreth 14 viteve ishte në Radio Televizionin 21 ku e filloj aty edhe...

Pasi humbi shumë kilogramë, Blerona shfaqet në këtë veshje provokuese

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë...

Blerona fotografohet nga afër, gjoksi i saj gjigant merr gjithë vëmendjen!

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë...

Grimerja e bën ‘mrekullinë’ me Blerona Zeqirin, e transformon krejtësisht në pamje!

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit. Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë...