Web Analytics

Grimerja e bën ‘mrekullinë’ me Blerona Zeqirin, e transformon krejtësisht në pamje!

Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga freizerka.

Me grim të rëndë dhe me stil, grimerja e paska transformuar në pamje moderatoren kosovare.

Në këtë pamje, Blerona po shkëlqen si asnjëherë në pamje.

Pajtoheni edhe ju lexues të dashur?! /ORAinfo/

Nga rubrika