Web Analytics

Tag: Brikena Beqiri

U shfaqën si “çift” në TikTok, Brikenda zbulon nëse është në lidhje me Gani Gërminë

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Brikena, ka sqaruar për raportin e saj me Gani Gërminë. Ajo është shprehur...

Moderatorja bukuroshe Brikena shfaqet kaq provokuese në televizion

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive. Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin...

Pak kohë pasi u eleminua, Brikenda bën deklaratën e papritur për Ganinë

Modelja nga Gjakova, Brikenda Karricaj ishte banorja e parë që u eleminua nga shtëpia e famshme e Big Brother...

Pasi u eleminua, Brikenda tregon dy banoret më fallco në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova

Brikenda Karricaj është banorja e parë e cila u eliminua nga Big Brother VIP Kosova. Pas daljes, ajo iu ka...

Brikena e Big Brother: S’mund të punoj për 400 euro rrogë

Brikena Beqiri eshte aktorja e cila u be pjese e Big Brother Vip Kosova dhe deri tani ka arritur...

Moderatorja e njohur ‘mbulohet’ me dukat (Foto)

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive. Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin...

Moderatorja e njohur transformohet në pamje, kjo është arsyeja

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive. Ajo eshte moderatore ne programin e mengjesit ne...