Web Analytics

Brikena e Big Brother: S’mund të punoj për 400 euro rrogë

Botuar nga: InfoKosova

Brikena Beqiri eshte aktorja e cila u be pjese e Big Brother Vip Kosova dhe deri tani ka arritur te ambientohet mjaft mire.

Brikena ka thënë se nuk mund të punojë për 400 euro pagë, pasi siç tha ajo, është këngëtare dhe aktore njëkohësisht.

“S’mund të punoj për 400 euro rrogë, unë synoj më shumë.

Aq para kemi. Kur më thanë me hy këtu, më është dukur si me mu hapë një derë”, tha ajo./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT