Web Analytics

Tag: Brikenda

U përfol se janë në lidhje, Gania besason me deklaraten: Unë Brikenën e dua shumë…

Gani Germia ishte mysafiri i mbrëmjes së të hënës në emisionin “LIBERO” i cili bisedën e realizoi duke folur...

A i bëri Gani Gërmia kësaj bukurosheje këtë dhuratë romantike?

Pak muaj më parë u përfol për një lidhje të mundshme mes Gani Gërmisë dhe Brikendës, dy pesonazhe të...

Brikenda hedh akuza të rënda ndaj produksionit të BBVK: Alba trego krejt se çka ka ndodh jashtë…

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Brikenda Karricaj ka dal me një reagim mbrëmë pasi qëndroi 21 orë në...

Sapo hyn në shtëpi, Brikenda u jep informacion nga jashtë banorëve, reagon ‘Vëllai i Madh’

Brikenda është ish banorja e Big Brother Vip Kosova që ishte një ndër të parat që u eleminua. Ajo së...

Pasi Brikenda u eleminua, Gania tregon të vërtetën e ‘lidhjes’ me të

Mbreme eshte eleminuar banorja e pare ne Big Brother Vip Kosova, Brikenda ndersa ka hyre nja banor i ri...

Reagon Brikenda pasi ishte banorja e parë e eleminuar nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova

Mbreme eshte eleminuar banorja e pare ne Big Brother Vip Kosova dhe ajo eshte Brikenda. Ajo mori me pak vota...

Kjo banore u eleminua mbrëmë nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova

Mbreme ishte nje spektakel mjaft i nxehte i Big Brother Vip Kosova me shume te papritura. Perpos debateve te forta...

A e keni ditur se Brikenda e Big Brother ka diploma ‘për shumë gjëra’?

Një pyetje me nuanca ironike i është dedikuar konkurrentes së Big Brother VIP Kosova, Brikendës, përgjatë darkës së banorëve...