Web Analytics

Tag: DJ Miss Rose

Reagon Miss Rose pasi u eleminua përfundimisht nga Big Brother Vip Kosova

Miss Rose, dha fjalimin e saj porsa arriti në skenën gjigante nga ku transmetohen netët e spektaklit ‘Prime’ të...

Kjo është banorja që u eleminua mbrëmë nga votat e publikut

Publiku ka vendosur që banorja, e cila duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh në Big Brother...

Çfarë ndodhi me Miss Rose, shfaqet e shqetësuar?

Miss Rose eshte nje nga banoret me te reja bashke me Mirdonin dhe Ardin. Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova,...

Ky është banori më pak i preferuar i publikut për këtë javë

Mbreme ishte Prime i radhes i spektaklit Big Brother Vip Kosova. Si shume here deri me tani gjate Primeve jane...

Lumbardhi tenton ta zë ngushtë Miss Rose, e pyet për alfabetin

Lumbardhi ka tentuar ta zë në siklet Miss Rose. Ai i ka thënë “a mundesh me ma tregu alfabetin?”. Ajo thënë...

Banorja e re Miss Rose paska një vajzë të rritur, ja sa vjeç është!

Miss Rose ka dhënë mendimin e saj për situatat e fundit. Ajo ka thënë se “di ti bëjë shumë mirë...

Banorja e re Miss Rose tregon se nuk flet me prindërit

Miss Rose eshte banorja e re e cila hyri bashke me Ardin dhe Mirdonin dyshja qe hyri si vetem...

Banorja e re e nervozon keq Edonen, përplaset ashpër me të

Edona dhe Miss Rose kanë debatuar sot me mëngjes pas veprimit që kanë bërë mbrëmë duke ua hedhur rrobat...

Kjo është banorja e tretë që hyri mbrëmë në Big Brother Vip Kosova, është kaq atraktive

Mbreme ne shtepine e Big Brother Vip Kosova ka pasur gjithsej tre hyrje te reja. “Vëllai i Madh” i ka...