Web Analytics

Tag: Donika Gervalla

Vdekja e dy të rinjve në aksident, Gërvalla: Përmes misioneve në Hungari dhe Gjermani, e bashkë me autoritetet hungareze po kryhen procedurat për kthimin...

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla ka reaguar pas rastit tragjik në Hungari, ku dy shtetas të Kosovës...

Gërvalla pjesë e takimit të ministrave të BE-së: Banjska ka ndryshuar gjithçka

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla po merr pjesë sot në Këshillin e Ministrave të Jashtëm...